Винники і Чишки спільно вирішуватимуть господарські проблеми
24.05.2016 10:43

У понеділок, 23 травня, відбулася спільна зустріч міського голови Винник Володимира Квурта та сільського голови села Чишки Ігоря Кухарського з мешканцями обидвох населених пунктів.

Спільна зустріч міського голови Винник та сільського голови Чищок

Як відомо, Винники й Чишки мають спільну межу, а вулиця Івана Франка навіть ділить наші населені пункти (в певній частині сама дорога є межею). Тому й проблеми  спільні. Про це й ішлося під час зустрічі. І мешканців із Винник та Чишок прийшло дуже багато.

На зустрічі обговорили дуже багато спільних проблем: ремонт доріг, каналізування, вуличне освітлення, транспортне сполучення тощо. Зауважимо, що частину вуличного освітлення влада Винник уже відремонтувала коштами свого бюджету. Але це – крапля в морі, тому спільними зусиллями потрібно зробити ще дуже багато роботи.

Щодо транспортного сполучення, то мешканці Винник і Чишок знову нарікали на роботу «Шкільного автобуса». Зі слів виборців, водій цього спеціалізованого транспортного засобу знову дозволяє заходити в салон дорослим особам (це категорично заборонено законом, бо в спеціалізованому  автобус можна перевозити лише дітей шкільного віку).

Також мешканці знову нагадали владі про роботу маршруту №110 (Львів – Чишки). І знову пролунали пропозиції, щоб автобуси цього маршруту «охопили» й вулицю Івана Франка у Винниках.

Отож, відбулася предметна розмова. Тепер чекатимемо на втілення в життя домовленостей поміж владою Винник і села Чишки. Наступна зустріч повинна відбутися через три місяці.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Володимир Квурт, сільська рада, Чишки, Ігор Кухарський, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar