Останній дзвоник у СЗШ № 29 (ФОТО)
27.05.2016 12:29

У середній загальноосвітній школі № 29 відбулася урочиста лінійка з нагоди свята Останнього дзвоника, головними атрибутами якої були вишиванки, оберемки квітів, усміхнені обличчя  і сльози на очах.

Учнів одинадцятих класів, яких цього року 42, впізнавали за стрічками  «Випускник – 2016». Один клас мав жовті квіти, другий – голубі букети. Благословили школярів отці Петро Паньків і Василь Петрик.

Привітав учнів і педагогів  із успішним завершення навчального року від Винниківської міської ради і міського голови Володимира Квурта  його заступник Михайло Мамут.

Директор школи Оксана Демцюх вручила грамоти найкращим учням школи, які відзначені призовими місцями за досягнення в опануванні навчальних предметів (всеукраїнських предметних олімпіад), конкурсах різних рівнів. Розумних і талановитих дітей у цій школі надзвичайно багато, тому приємно було спостерігати, з якою гордістю вони під гучні оплески виходили за грамотами.

Грошові призи, грамоти і подарунки отримали переможці, а грамоти і подарунки –  учасники щорічного конкурсу «Винники – моє рідне місто» від організаторів – мецената Богдана Голіяна і Винниківської міської ради.

Випускники подякували педагогам за багаторічну працю школи піснями і віршами.

Пролунав останній дзвоник. Батьки завели одинадцятикласників на останній у їхньому житті урок. А за ними у шкільні класи пішли й молодші школярі. Завтра в цій школі, як і в інших винниківських школах, відбудеться випускний вечір. А учні 1-10 класів з нетерпінням чекають канікул.

Останній дзвоник - 2016 у ЗСШ № 29

Лариса КУБСЬКА


Теги: останній дзвоник, СЗШ № 29, вчителі, школа, випускники


Читайте також:
Коментарі
avatar