У «Берегині» під час урочистої лінійки відбувся флешмоб «За мир в Україні» (ФОТО/ВІДЕО)
27.05.2016 14:32

Сьогодні, 27 травня, у загальноосвітній школі «Берегиня» відбулося свято «Останнього дзвінка».

Одинадцятикласників та всіх учнів цього навчального закладу щиро вітали директор «Берегині» Галина Яковенко, отці Андрій та Любомир, представник Винниківської міської ради Любов Шуберт.

Діти виконували вірші й пісні, дякували педагогам за навчання й мудрі поради.

Любов Шуберт також зачитала звернення до учнів винниківських шкіл міського голови Винник Володимира Квурта: «Від імені Винниківської міської ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із завершенням навчального року. Бажаю Вам набратися фізичних і духовних сил для нового навчального року та з новими силами приступити до навчання.

А нашим випускникам, які стають на стежину дорослого життя, бажаю успіхів у всіх починаннях – хай завжди Вам усе вдається, та пам‘ятайте, що попереду непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Я вірю, що у Вас усе вдасться.

Висловлюю глибоку повагу педагогам і батькам – Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання.

Зичу Вам міцного здоров‘я, щастя, успіхів та Божого Благословення!

З повагою, міський голова м. Винники, Володимир Квурт».

Кращі учні школи отримали почесні грамоти.

Під час святкового заходу відбувся флешмоб «За мир в Україні», учні розгорнули державний прапор України, виконували патріотичні твори. На завершення флешмобу школярі випустили в небо білих голубів – символів миру.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: школа Берегиня, останній дзвоник, За мир в Україні, флешмоб


Читайте також:
Коментарі
avatar