У Винниківських школах відбулись випускні вечори (ФОТО)
28.05.2016 20:33

Сьогодні, 28 травня, у Винниках відбувається справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у трьох винниківських школах – випускні вечори!

Вулиці міста заполонила молодь і святково одягнені люди – всі поспішають підтримати випускників, адже сьогодні вони переступили поріг школи й вступили в доросле життя! Нехай воно буде щасливим для них, нехай збуваються всі їхні юнацькі задуми й мрії.

Цьогоріч у школі «Берегиня» 15 випускників (класний керівник Оксана Ющук). Срібну медаль отримала Василина Важна.

У СШ № 47 у доросле життя вступило 19 випускників. Срібною нагородою відзначено Володимира Шульгу.

Найбільше випускників цьогоріч у СШ № 29 – аж 42! Є в цій школі й золота медалістка – Анастасія Сеньків (на фото вона зі своєю щасливою матусею). Керівники випускних класів – Галина Літепло та Володимир Шпаковський.

Отож, ще раз вітаємо випускників, їхніх педагогів і батьків. Адже пройдено важкий і  важливий етап у житті кожного випускника. Його вони пройшли під пильною опікою й підтримкою батьків і рідних, своїх учителів. А тепер їм доведеться самим прокладати свій шлях у житті. А життя, як кажуть люди, це «не поле перейти». Та всі труднощі потрібно долати, завжди шукати свою стежину, своє місце в цьому житті. І тоді обов‘язково прийдуть успіх і добро.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: випускний вечір, школа, випускники


Читайте також:
Коментарі
avatar