"Рух" розгромив на виїзді "Демню"
29.05.2016 16:40
У неділю, 29 травня, винниківський "Рух" у виїзному поєдинку 7-го туру Прем'єр-ліги Львівщини завдав розгромної поразки з рахунком 4:0 СКК "Демня".

Підопічні Романа Гданського на протягом усього матчу повністю володіли ігровою та територіальною ініціативою і продемонстрували, наразі, свою найкращу гру у цьому сезоні.

По два рази у кожному з таймів винниківчани змушували воротаря господарів виймати м'яча з власних воріт.

Перший м'яч влетів у власні ворота від гравця "Демні" після прострілу Володимира Макара. Другий м'яч після багатоходівки провів Роман Іванов.

Вже на 20-ій хвилині другого тайму простріл Дмитруха результативно замкнув головою Омельченко.

Крапку у матчі поставив новобранець винниківчан Володимир Садоха, екс-гравець молодіжного складу донецького "Шахтара". Володимир скористався передачою Кікотя і забив четвертий м'яч у ворота господарів, який став останнім у цій зустрічі.

Теги: СКК Демня, Футбол, Рух Винники, прем'єр-ліга Львівщини