У Винниках змагалися юні борці
30.05.2016, 16:57

У Винниках відбувся турнір з вільної боротьби, присвячений 350-річчю надання Винникам Магдебурзького права. У ньому виступили юні спортсмени, які тренуються у Народному домі Винник, у Винниківській школі інтернаті та в с. Ямпіль. Діти змагалися в Народному домі, усі його учасники отримали нагороди від організаторів турніру.

«Під час проведення змагань також відбулася презентація проекту нового спортзалу соціального спрямування (усі діти займатимуться в ньому безкоштовно), який спорудять у Винниках, - мовить організатор турніру, секретар ради Винниківської міської ради Ігор Жуковський. – Ініціатива цього  будівництва – це спільний проект ГО «Максимус» та Винниківської міської ради. Адже у Винниках уже два роки не було турнірів із вільної боротьби, цей вид спорту у нас просто може зникнути. Тому й виникла ідея спорудити спеціалізований спортзал для занять боротьбою, а також іншими видами спорту (бокс, волейбол, міні-футбол, дзюдо, баскетбол тощо.»

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: спортзал, Ігор Жуковський, вільна боротьба, турнір

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...