Делегація з Польщі відвідала Винники
31.05.2016 12:05

Сьогодні, 31 травня, у Винниках побувала представницька делегація з Польщі. У Винниківській міській раді мер Винник Володимир Квурт зустрівся з керівником польського містечка Горинець-Здруй, що на Любачівщині (Підкарпатський край) Робертом Серкізом та секретарем тамтешньої ради Петром Войчишиним.

У зустрічі також брали участь заступник міського голови Винник Богдан Шустер, секретар ради Винниківської міської ради Ігор Жуковський, інші посадовці місцевого органу влади.

«Ми шукаємо спільні проекти, які були б вигідні і винниківській громаді, і мешканцям польського містечка Горинець-Здруй, - мовить Володимир Квурт. – А таких проектів є багато. Цьогоріч, у жовтні, ми відзначатимемо 250-річчя спорудження у Винниках костелу. Тому ми пропонуємо польській стороні долучитися до цього проекту. А це – облаштування прилеглої території, благоустрій ставка на вул. Шевченка тощо. Також пропонуємо до розгляду проект облаштування парку Вайнберг, поблизу німецького кладовища. Нам потрібно вивчити ситуацію й зрозуміти, як саме облаштувати там зелену зону, як це зробити правильно»

Натомість, Петро Войчишин зауважив, що їхня громада вже має досвід співпраці з українським курортним містечком Моршин.

Серед запропонованих винниківською владою для реалізації спільних проектів були: Відновлення й покращення структури місцевих навчальних закладів. Зокрема, йшлося про встановлення в цьому навчальному закладі сонячних батарей, відновлення басейну, облаштування шкільного стадіону. Серед пріоритетних проектів також відновлення дитячого садочку на вул. Олени Теліги.

На зустрічі обговорювалися й інші проекти спільної співпраці. Зокрема, багато уваги було приділено співпраці у туристичній галузі. Як заявив посадовець Винниківської міської ради Роман Хім‘юк, мешканці нашого міста зацікавлені у якнайшвидшому розвитку мережі вело доріжок.

І, звичайно, на зустрічі йшла мова про відпочинок винниківських дітей під час літніх канікул у Польщі.

Для гостей з Польщі було також влаштовано ознайомчу екскурсію територією Винник.

Володимир ГАВРИЛІВ

Фото прес-служби Винниківської міської ради


Теги: Горинець-Здруй, Любачівщина, міська рада, делегація


Читайте також:
Коментарі
avatar