У СЗШ 29 працює пришкільний табір «Бджілка» (ФОТО)
31.05.2016 18:26

У понеділок, 30 травня, у Винниках на базі СЗШ № 29 відкрився пришкільний табір із поглибленим вивченням англійської мови "Бджілка". Триватиме табірна зміна до 16 травня. Бажання разом відпочивати й одночасно навчатися виявили 124 учні винниківських шкіл. Їх поділили на шість загонів – чотири загони школярів СЗШ № 29 і по одному – «Берегині» і СЗШ № 47.  

Про це повідомила начальник табору, заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів

Із учасниками табору щодня працюють різні спеціалісти: вчителі англійської мови, практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги-організатори, вчителі музичного та образотворчого мистецтва, вчителі фізичної культури, інформатики, бібліотекарі, медсестра та вихователі.

День учасників табору розпочинається з організованого збору. Дітям зачитують розпорядок дня, правила поведінки, медсестра проводить профілактичну бесіду. Опісля для дітей проводять  урок англійської мови, під час якого вони в ігровій формі вивчають нові слова, тексти, пісні та казки. Щодня проводяться соціально-педагогічні тренінги, психологічні ігри, корекційно-розвивальні заняття. Також  розвивають обдарування дитини: проводять уроки музики, майстер-класи з малювання, уроки комп’ютерної грамотності тощо. У таборі не забувають і про фізичне виховання. Щодня організовуються ігри на свіжому повітрі, де діти беруть участь у змаганнях, естафетах.

Учасники пришкільного табору відвідують бібліотеку, Будинок школяра, де беруть участь у майстер-класах і виховних заходах.

Лариса КУБСЬКА


Теги: майстер-клас, табір Бджілка, школа, СЗШ Берегиня, англійська мова, СЗШ № 29, СЗШ № 47


Читайте також:
Коментарі
avatar