У Винниках понад сімсот особам виміряли артеріальний тиск
01.06.2016 11:40
Із 23 до 31 травня у 2-му поліклінічному відділенні (м. Винники) комунальної 6-ої міської поліклініки м. Львова тривала акція «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії».

За інформацією завідувача Винниківської поліклініки Надія Жигало, загалом обстежено 745 осіб, з яких до 18 років – усього п’ятеро,  від 18 до 60 років – 198 жінок і 181 чоловік, старші 60 років – 185 жінок і 184 чоловіка. Вперше виявлено підвищений артеріальний тиск у дев’ятьох осіб.

«Працівники поліклініки побувати у великих колективах міста, а також виміряли артеріальний тиск безпосередньо в поліклініці винниківчанам і мешканцям навколишніх сіл – Підгірного, Чишок, Підберізців тощо, – розповіла  Надія Жигало. – Порівняно з минулим роком бажаючих дізнатися артеріальний тиск зменшилося. Не можна бути байдужим до свого здоров’я, адже протягом останніх років захворюваність винниківчан на гіпертонію постійно зростає. Тому важливо вчасно виявити цю хворобу і розпочати лікування або впевнитися в її відсутності».   

Лариса КУБСЬКА

Фото: http://meest-online.com/

Теги: Надія Жигало, артеріальний текст, поліклініка, профілактика


Читайте також:
Коментарі
avatar