У Винниківський музей передали цінний експонат (ФОТО)
01.06.2016, 17:49

Сьогодні, 1 червня, в приміщенні Винниківського історико-краєзнавчого музею відбулося нагородження тренерів, які підготували й провели 8 травня на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках перший поєдинок із корфболу – нового виду спорту.

Цей поєдинок став першим на території сучасної України, тому це – подія історичного значення (у ньому виступили колективи з Винник, Львова та збірна Київської області).

«Уявляєте, коли б ми зараз мали м‘яч, яким зіграли в Україні перший футбольний матч, або ж першу шайбу, яку використовували під час першого хокейного поєдинку, то зараз це були б надзвичайно цінні музейні експонати, - наголосив під час нагородження тренерів із корфболу міський голова Винник Володимир Квурт. – Тому не менш цінним стане й м‘яч, який Ви, учасники першого в Україні поєдинку з корфболу, сьогодні передали директору нашого музею Ігорю Тимцю».

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: м'яч, музей, корфбол, трофей

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...