Працівниця кантора у Винниках обміняла валюту неповнолітньому
02.06.2016 12:38

У правоохоронні органи звернулася винниківчанка пані Ірина з заявою про те, що її неповнолітній син Богдан без її відома взяв удома 10 доларів і витратив їх на свої потреби.

«У цій ситуації мене найбільше обурила поведінка працівниці місцевого кантора, яка навіть не поцікавилася, а звідки ж у дитини гроші? - мовить пані Ірина. – Зі своїм сином я все вирішила, а от з такими безвідповідальними  працівниками канторів, вважаю, мають вирішувати питання правоохоронці. Адже бувають різні випадки в житті. Дитина ще не зовсім усвідомлює свої дії, її можуть підмовити старші хлопчаки. А працівниця кантора не мала права придбати валюту без паспорта особи, яка продає. Це – грубе порушення закону, тому я написала заяву у правоохоронні органи за цей прикрий випадок.»

11-річний син пан Ірини також визнав свою вину й каже, що відтепер ніколи не братиме вдома грошей без відома батьків.

«Я витратив ці гроші на солодощі, але більше так не робитиму,» - каже хлопчик Богдан.

Працівник патрульної-постової поліції, лейтенант Дмитро Чорний повідомив про відповідну заяву працівницю кантора. Він також прокоментував журналістам і інші резонансні події на території Винник, які турбують поліцію й можуть загрожувати безпеці дітей і підлітків.

«У Винниках дуже багато проблем, - мовить Дмитро Чорний. – Нас уже двічі викликали на територію колишнього заводу «Бакпрепарати» (вул.Івасюка). З‘ясувалося, що це величезне підприємство ніхто не охороняє! Матеріальні цінності розкидані на території, каналізаційні отвори там без люків. І серед усього цього безладу бігають діти! Я прошу місцеву владу звернути на цей безлад увагу. Бо може трапитися біда. Малюк може потрапити в каналізаційний отвір і загинути.

Також до нас зверталися винниківчани  з повідомленням про те, що на димар місцевої котельні вилазять діти й підлітки, щоб там сфотографуватися. Це – також дуже шокуючий факт, адже дитина може впасти з великої висоти та розбитися. Тому потрібно доступ на територію котельні для сторонніх осіб і дітей обмежити.

І з цим проханням я також звертаюся до органів винниківської влади. Лише спільними зусиллями ми вбережемо наших діточок від біди й небезпеки. Ще раз прошу владу звернути увагу на потенційно небезпечні об‘єкти на території Винник. Не забуваймо, що настали канікули і дуже багато дітей гулятимуть територією міста.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: поліцейські, поліція, обмін валют, неповнолітні, кантор


Читайте також:
Коментарі
avatar