Для читачів винниківської бібліотеки для дітей настав час мандрів
02.06.2016 11:30

День мандрів «Європейська веремія» відбувся у дитячій бібліотеці № 35. Кожна бібліотека Львова подорожувала різними країнами. Винниківчанам випало мандрувати країнами Прибалтики. Маленькі читачі радо взяли участь у пізнавальному заході, хоча й не виходили з бібліотеки.

Бібліотекарі Галина Остапчук і Юлія Роман подбали про те, щоб дітям було цікаво під час Європейського міксу «Три сестриці-три столиці». Подорожі відбулися в цікавій ігровій формі.

День мандрів «Європейська веремія» розпочався з гри-подорожі «Культурна спадщина країн Прибалтики», під час якої читачі ознайомилися з традиціями, кухнею, національними костюмами, мистецтвом і літературою Литви, Латвії, Естонії.

Бібліотекарі запропонували дітям майстер-клас «Улюблений літературний герой». Галина Остапчук читала уривки з книги латвійського письменника І. Зієдоніса «Кольорові казки», а маленькі слухачі за цими казочками малювали малюнки.

Бібліотекарі організували флешмоб, під час якого діти вийшли на вулицю з 28 прапорами країн, що входять до Євросоюзу, також перед бібліотекою був флешмоб із державною символікою Литви тощо.

 

«Цього року літо в дитячій бібліотеці буде пов’язане з подорожами, – розповіла бібліотекар Галина Остапчук. – Гасло Дня мандрів «Європейська веремія» – «Час настав – мандри чекають». Не всі наші читачі мають можливість відпочивати в інших країнах. Тому такі заходи в бібліотеці – чудова можливість для дітей різного віку цікаво, корисно та безпечно провести час на  канікулах».

Лариса КУБСЬКА


Теги: дитяча бібліотека, діти, флешмоб, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar