Вийшов новий випуск газети "Винниківський Вісник" за травень 2016 року
03.06.2016 11:28
На сторінках видання читайте інформацію про святкування 350-річчя надання Винникам Магдебурзького права, випускні вечори, роботу Винниківської міської ради, новини спортивного життя міста, інтерв’ю з депутатом Львівської міської ради Григорієм Козловським про створення, розвиток Народного ансамблю танцю «Святослав» і винниківську футбольну команду «Рух», дайджест перемог школярів міста на конкурсах і змаганнях різних рівнів.

Старожилка нашого міста Галина Шамро розповіла про своє життя та про те, як колись виглядали Винники. Поділилася спогадами про свою родину 90-річна мати-героїня Іванна Стефанишин.

Спеціальний проект «Винниківського Вісника» – інформація про святкування 25-річного ювілею Винниківської Школи мистецтв. До вашої уваги – інтерв’ю про роботу закладу від створення до сьогодні з його незмінним директором Ярославом Харуном, звіт про концерт і фоторепортаж із святкування ювілею Школи, а також коментарі відомих людей Винник – голови міської ради Володимира Квурта, кераміста зі світовим ім’ям Тараса Левківа, колишнього міського голови Василя Дутки, ректора Львівської національної музичної академії Ігоря Пилатюка, заступника міського голови Винник Богдана Шустера про значення роботи Школи мистецтв для розвитку культури міста.

У наступному номері газети будуть оголошені переможці конкурсу «Моя вишиванка – найкраща».


Теги: газета, свіжий номер, Винниківський вісник


Читайте також:
Коментарі
avatar