Де можна відпочити винниківським дітям
03.06.2016 12:05

Канікули розпочалися. Питання про те, як організувати літній відпочинок для дітей, турбує багатьох батьків. Про деякі варіанти літнього дозвілля розповіла спеціаліст із питань соціального захисту Винниківської міської ради Іванна Іванчук.

Зараз формуються групи на оздоровлення в дитячому підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» – зміна розпочинається з 21 червня. Є можливість отримати путівки за пільговими цінами – зі знижками 20, 30 або 50 відсотків (п’ятиразово харчування). Зміни триватимуть 21 день.

Доступні такі зміни: 21 червня – 11 липня, 14 липня – 3 серпня, 6 серпня – 26 серпня, 5 вересня – 25 вересня.

Крім «Молодої гвардії», є багато пропозицій відпочинку й оздоровлення, але за повну вартість. Діти від 10 до 16 років і сім’ї влітку 2016 року можуть відпочити в закладах України, що знаходяться на березі Чорного моря. Це ОСТ «Лісотехнік» (Миколаївська область, с. Рибаківка), ДПЗОВ «Романтик» (Херсонська область, м. Скадовськ), НОТ «Політехнік–2» (Львівська область, смт. Славське), ДОТ «Наталія» (Закарпатська область, Тячівський район, с. Білин).

Якщо батьки не матимуть можливості організувати відпочинок за межами міста, то можна забезпечити їм дозвілля у Винниках: у липні салезіяни проводитимуть «Веселі канікули з Богом», ЛММГО «Золота молодь Винник» традиційно проведе таборування в липні-серпні в селах Дубина і Славське. Цього року Винниківська міська рада візьме на себе частину витрат щодо їх організації.

«Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» пропонує й дітям, і дорослим відпочити на курортах Святий Влас (Болгарія), Сонячний Берег (Болгарія). Також винниківська влада працює над організацією літнього відпочинку дітей у Польщі, а їхніх дітей – у нашому місті. Зокрема про це йшлося на нараді з керівниками шкіл та освітньо-культурних закладів міста (фото).

Детальну інформацію щодо путівок можна отримати у Винниківській міській раді. Звертатися до спеціаліста з питань соціального захисту.

Лариса КУБСЬКА


Теги: відпочинок, Нарада, Іванна Іванчук, діти, канікули, літо, табір


Читайте також:
Коментарі
avatar