У таборі «Бджілка» винниківські діти і вчаться, і відпочивають
06.06.2016 09:09

Розпочався другий тиждень роботи пришкільного табору «Бджілка» у СЗШ № 29. Чим наймолодші діти з трьох винниківських шкіл займалися протягом минулого тижня?

За інформацією начальника табору, заступника директора СЗШ № 29 Орести Стасів, школярі не мали часу нудьгувати. На заняттях з англійської мови вони грали в інтерактивні ігри, розгадували кросворди, дивилися англомовні мультфільми, під час яких із легкістю вивчали нові слова. З дітьми активно працює соціальний педагог. На занятті «Вчимось дружити» застосовувались елементи тілесно-орієнтованої терапїї, що сприяють стабілізації психоемоційного стану та зняттю нервової напруги.

Учитель фізичної культури активно займався з дітьми спортивними рухливими іграми, які розвивають фізичні якості - спритність, швидкість, гнучкість, витривалість, координаційні здібності.

Пришкільний табір із поглибленим вивченням англійської мови "Бджілка" працюватиме до 16 червня. На дітей, які його відвідують, чекає ще чимало цікавих занять, веселе й пізнавальне дозвілля.

Лариса КУБСЬКА


Теги: школа, діти, канікули, літо


Читайте також:
Коментарі
avatar