Ансамбль «Святослав» виборов два перших місця на Всеукраїнському фестивалі «Цвіт папороті»
06.06.2016 12:05

Останній у цьому навчальному році фестиваль-конкурс виявився вдалим для Народного ансамблю танцю «Святослав». Колектив привіз із Бучача два дипломи першого ступеня із Всеукраїнського фестивалю дитячо-юнацької творчості «Папороті цвіт – 2016». Наші майже чотири десятки юних танцюристів були найкращими в номінаціях «Народна хореографія» і «Сучасна хореографія».

Здобути високі нагороди було нелегко, адже позмагатися за призові місця приїхали колективи з Румунії та багатьох міст України – Києва, Рівного, Дніпропетровська, Кіровограда,  Вінниці, Запоріжжя, Львова, Винник та ін.

Фестиваль тривав три дні. На відкритті колективи представили себе. Наступного дня відбулися безпосередньо виступи, а на третій день оголосили переможців і показали найкращі хореографічні композиції під час гала-концерту. Кожен учасник Народного ансамблю танцю «Святослав» з гордістю отримав золоту медаль за свої старання та вміння.

«Перші місця вибороли учасники «Святослава», які дебютували на конкурсі, – розповідає художній керівник і головний балетмейстер знаного колективу Тетяна Патер. – Тому ці дві перемоги є дуже цінними для нас. Фестиваль дав можливість показати те, що ми вміємо, подивитися на здобутки інших ансамблів, діти подружилися з однолітками  й повірили у власні сили.

Ми вдячні засновнику і Почесному президенту Народного ансамблю танцю "Святослав", депутатові Львівської міської ради Григорію Козловському, Борису Калінічуку, батькам за підтримку та розуміння. І тішимося, що у нас такий дружний і творчий колектив».

Лариса КУБСЬКА


Теги: конкурс, Бучач, Диплом, ансамбль Святослав, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar
Молодці! Вітаємо із вдалим дебютом!!!
avatar