Проект «Твори добро» Винниківської школи-інтернату об’єднав старшокласників України, Польщі та Голландії (ФОТО)
06.06.2016 20:27

Сьогодні, 6 червня, у Винниківській санаторній школі-інтернаті розпочався міжнародний проект «Твори добро». До Винник з’їхалися діти з України, Голландії, Польщі, щоб показати, як можна змінювати світ на краще. А спробує це зробити інтернаціональна команда зі сімдесяти підлітків 15-16 років, які згуртувалися в школі-інтернаті.

У перший день роботи проекту діти познайомилися один з одним, презентували відео про свої школи та ліцеї. Команда з Донеччини, розповідаючи про навчальний заклад, детальніше інформувала про видатних людей свого краю, пам’ятки архітектури, цікаві місця.  Старшокласники СЗШ с. Кузьова Сколівського району Львівської області представили себе, а також акцентували увагу на соціальному ролику про дітей-сиріт і дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав. Ще один учасник проекту – діти зі школи с. Дмитровичі Мостиського району Львівської області. Вони разом із директором закладу Олександрою Плахтиною розповіли багато цікаво про себе, школу й улюблені заняття, зокрема про  декоративно-ужиткове мистецтво.

Господарі проекту – учні санаторної школи-інтернату – під час презентації показали цікаві відео про Україну, місто Львів, життя в школі.

Уперше приїхали у Винники учасники з м. Влодава. Вони ознайомили друзів із різних країн зі своїм містом, його релігією, архітектурою, історією.

Вже були у Винниках представники  школи для дітей з особливими потребами м. Апелдорн (Голландія). Хлопці показали відео, на якому – їхнє навчання і дозвілля в школі, а також благодійна діяльність. Свої слова вони підкріпили подарунком – вручили директорові Винниківської санаторної школи-інтернату ноутбук і пообіцяли подарувати ще два.     

На завершення діти виконали спільний танець, який вивчили перед початком презентації.

Привітав присутніх міський голова Винник Володимир Квурт, який підкреслив важливість проекту для виховання молоді. «Ми приходимо в цей світ, щоб зробити щось хороше, – зазначив мер. – Дякую, що приїхали у Винники творити добро».

За інформацією директора Винниківської школи-інтернату Лілії Свистович, проект відбувається втретє. На школярів чекають п’ять днів дружного спілкування, екскурсії Винниками та Львовом, розваги (олімпіади, квест, дискотеки, пікнік, розмальовування скульптури оленя, флешмоби, майстер-класи, концерти відомих співаків тощо). Діти робитимуть добрі справи для п’ятьох самотніх літніх винниківчан.

Команди будуть вести щоденники, в яких записуватимуть свої враження, котрі озвучать в останній день перебування у Винниках. Усі діти отримають дипломи про участь у проекті.

Долучилися до організації акції «Твори добро» Винниківська міська рада і Молодіжна рада при ВМР.

Лариса КУБСЬКА


Теги: старшокласники, проект, Твори добро, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar