"Щоб було цікаво, на звітному концерті ми показали нові постановки "Карамелі", – Анастасія Селезньова
07.06.2016 08:56
Звітний концерт ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники (директор Ольга Соколик) відбувся у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді, що на площі Петрушевича. Не дивлячись на те, що свято танцю організували не у Винниках, вільних місць у залі не було. Про працю і здобутки протягом навчального року нам розповіла керівник ансамблю сучасного танцю «Карамель» Анастасія Селезньова.

- Пригадайте, коли створено ансамбль сучасного танцю «Карамель»? Скільки тоді було учасників?-

У 2008 році. Засновником і першим керівником його є Христина Мелимук. Зараз вона перебуває в декретній відпустці, але ми з нею спілкуємося, дружимо, співпрацюємо й радимося.  Починали ми з восьми вихованців, а зараз їх майже сто п’ятдесят. Діти займаються у різних групах. Наймолодшим  – 3-4, а найстаршим – 13 років.  Найбільше в «Карамелі» дітей, яким 9-10 років.

- Які танці Ваші вихованці  представили на звітному концерті?

- У нашому репертуарі 15 танців. На звіті діти показали десять нових, які поставлені протягом 2015-2016 навчального року. Щоб дітям було цікаво, щоб вони розвивалися, потрібно постійно вчити з ними нові танці.  

Також на концерті виступив ансамбль народного танцю «Прикарпаття», яким керує Наталя Канака. Співали юні вокалісти Анастасія Миханцьо, Вікторія Штурмак, Марта Бицька (концертмейстер, керівник естрадної студії «Виноградинка» Михайло Жорняк).

- На Вашу думку, концерт вдався?

- Так. Глядачам сподобалося. У залі були присутні міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер. Мерові діти з образотворчої студії БДЮТу зробили подарунок – намалювали картину «Україна-мрія». Загалом звітний концерт був продуманий, у цьому нам допоміг професійний ведучий – Олексій Донцов. Наприкінці свята він закликав дітей привітати квітами керівників і організаторів концерту. Це було дуже приємно. Я зробила діточкам подарунок від себе – ми підвисили 500 різнокольорових кульок, які неочікувано на них «впали». Наші вихованці були в захваті від цього яскравого моменту свята.    Кожного вихованця ансамблю ми нагородили медаллю та грамотою.

- Учасники «Карамелі» виступають у гарних костюмах. Самі їх придумуєте?

- Ні. Співпрацюємо з дизайнером сценічних костюмів Ларисою Мороз. Вона професійно підходить до вбрання для танців – одяг має бути зручним, практичним, гарним і міцним, щоб служив не один рік.

- Які з танцювальних композицій вважаєте найфартовішими?

- Мабуть, танець «Міньйони», який виконують семирічні діти. А також «Забуті мрії» і «Старшіп». Їх танцює старша група ансамблю.

- Цього року Ваш колектив взяв участь і був переможцем багатьох конкурсів і фестивалів. Яким досягненням найбільше пишаєтеся?

- Особлива перемога для нас – «Битва хореографів». Конкуренція була шалена. Більшість колективів мали гарні постановки та відзначалися високим рівнем танцювальної майстерності. Але наші діти дуже старалися, і «Карамель» виборола одне перше (старша група) і два других місця.

- Бажаємо Вам нових перемог і творчих здобутків

Розмовляла Лариса КУБСЬКА


Теги: звітний концерт, ансамбль Карамель


Читайте також:
Коментарі
avatar