Винниківських багатодітних матерів просять подавати документи на отримання звання «Мати-героїня»
07.06.2016 14:50
Починаючи з 2004 року, Указом Президента України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, присвоюється почесне звання України  „Мати-героїня”.

За інформацією спеціаліста з питань соціального захисту Винниківської міської ради Іванни Іванчук, рішення про порушення клопотання на присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” приймається органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади і подаються Президентові України через відповідні обласні державні адміністрації. Органи, яким надано право вносити подання про присвоєння почесних звань, надсилають на ім’я Президента України зазначене подання і нагородний лист установленого зразка. У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

Отже, для отримання почесного звання «Мати-героїня» необхідно подати у Винниківську міську раду нагородний лист із обов’язковим заповненням п. 13 (мають бути зазначені конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання (4 екз. оригіналу); копії свідоцтв про народження дітей (по 2 екз.; наймолодшій дитині має виповнитися 8 років); довідку про склад сім’ї; лист-клопотання; витяг із протоколу засідань органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ, організацій, на яких було прийнято рішення про висунення кандидатур для відзначення; копія паспорта (1,2,11 сторінки).

Лариса КУБСЬКА


Теги: сім'я, міська рада, діти, матір-героїня, багатодітні матері


Читайте також:
Коментарі
avatar