«Рух» підсилився екс-гравцем ФК "Оболонь-Бровар" Київ
08.06.2016 10:41
Як відомо, вже в липні винниківський «Рух» уперше в своїй історії стартуватиме в другій лізі Чемпіонату України! Зрозуміло, що статус професійної команди вимагає від керівництва клубу суттєвого підсилення складу. Вже відомо, що кольори «Руху» захищатимуть у новому сезоні відомі футболісти - брати Баранці та Ігор Чучман.

І ось ще одна приємна новина: за винниківську команду також виступатиме захисник Володимир Бідловський (1988 р.н.), який свого часу виступав за львівські «Карпати», провівши в «основі» 10 матчів. Також Володимир свого часу був гравцем «Олександрії», «Кримтеплиці». У минулому сезоні Бідловський був гравцем першолігового ФК «Оболонь-Бровар».

«Справді, президент нашої команди Григорій Козловський повідомив, що Володимир Бідловський з нового сезону гратиме у Винниках, - мовить головний тренер ФК «Рух» Роман Гданський. – Для виступів у професійній лізі ми потребуємо суттєвого доукомплектування, тому це рішення пана Григорія Козловського вважаю дуже вчасним і потрібним. Сподіваюся, що Володимир Бідловський виправдає наші сподівання.»

Цю інформацію сайту підтвердив і президент ФК «Рух» Григорій Козловський.

«Справді, всі ці футболісти відтепер виступатимуть за «Рух», - зазначив Григорій Козловський. – Також тривають важкі перемовини про повернення в наш клуб і Святослава Козловського. Переконаний, що й він принесе багато користі винниківській команді у другій лізі.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: контракт, Рух Винники, Володимир Бідловський


Читайте також:
Коментарі
avatar