"Рух" розгромно програв у Соснівці (ВІДЕО)
08.06.2016 18:07
Сьогодні, 8 червня, відбувся один матч 9-го туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу, у якому у Соснівці зустрічались два лідери цьогорічного чемпіонату - місцевий "Гірник" та винниківський "Рух".

Неочікувано підопічні Романа Гданського зазнали розгромної поразки з рахунком 0:3.

Треба відзначити, що два голи у ворота винниківчан провів кращий бомбардир поточного чемпіонату Андрій Буй, який у зимове міжсезоння був на оглядинах у винниківському клубі і провів за "Рух" декілька матчів на Меморіалі Ернеста Юста.

Також відзначимо, що у першому таймі Олексію Омельченко вдалося вразити ворота господарів, але арбітр матчу не зарахував взяття воріт, угледівши гру рукою у нападника "Руху". А у другому таймі одинадцятиметровий удар не реалізував новобранець "Руху" Володимир Садоха.

Після цієї зустрічі "Гірник" змістив "Рух" з першої сходинки турнірної таблиці і одноосібно очолив її.

Трагедією для "Руху" цей результат не будемо називати, ще попереду більша частина чемпіонату і домашній матч з "Гірником" у другому колі. Але зважаючи, що вже у липні "Рух" розпочинає виступи у другій лізі Чемпіонату України, завоювати 5-те чемпіонство Львівщини, граючи другим складом, буде вкрай важко.