Львів не можна залишити у біді, - Володимир Квурт
09.06.2016 15:23

Міський голова Винник Володимир Квурт підтримав рішення своїх колег, мерів тридцяти п'яти міст-учасників львівського регіонального відділення Асоціації міст України, висловити свою підтримку Львову у ситуації, яка склалася з вивозом сміття.

Як повідомляє zaxid.net, за словами виконавчого директора львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василя Абаімова, мери решти міст, не були присутні на зустрічі з поважних причин та, імовірно, також підтримають Львів.

«Сьогодні склалася надзвичайна ситуація. Тому треба терміново вирішувати, що робити зі сміттям, яке утворюється щодня, а також починати процес рекультивації Грибовицького сміттєзвалища», – сказав мер Винник Володимир Квурт. 

Він також зазначив, що Львів возитиме своє сміття до інших міст області тимчасово, а пізніше найімовірніше прийме такі самі обсяги сміття з цих міст. «Сьогодні під час засідання було озвучено, що для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища буде потрібно ще 3 млн кубометрів сміття. Тож сміття з інших міст зможуть довозити до Грибовичів, щоб зробити там накриття», – сказав Володимир Квурт.


Теги: Володимир Квурт, асоціація міст, міський голова, вивіз сміття


Читайте також:
Коментарі
avatar