У Винниках відбувся міжнародний турнір із корфболу
09.06.2016 16:11

Сьогодні, 9 червня, у Винниківській школі-інтернаті відбувся  міжнародний турнір із корфболу – нового виду спорту. У ньому взяли участь юні ентузіасти цього виду спорту – учні Винниківської школи-інтернату, СЗШ №47, СЗШ №70 зі Львова. Також у турнірі виступили юні спортсмени з Нідерландів і Польщі.

Не обтяжені відповідальністю за результат, юні спортсмени із запалом боролися за м‘яч, розігрували хитромудрі комбінації.

Під час перерви один із найактивніших гравців Макс із Нідерландів розповів, що захоплений від перебування в Україні, у Винниках. Тут йому, з його слів, усе подобається…

Не менше захоплення висловила ще одна юна  спортсменка – Доменіка Квятковська з Польщі.

«Я дуже задоволена своїм перебуванням і відпочинком в Україні, - каже 16-річна Доменіка з міста Володава. – Я зустріла тут нових друзів, побачила багато нового. Україна – прекрасна. І не менш чудові Винники. Мені все також дуже сподобалося.»

А Богдан Ручинський, який є учнем СШ №47, не приховує радості від такого відпочинку. І йому приємно помірятися силами з однолітками зі Львова, Нідерландів і Польщі.

«Такі літні канікули мені дуже подобаються, - каже Богдан Ручинський. – Я свого часу займався танцями й футболом. А зараз – корфболом. І мені цей вид спорту до душі найбільше. Я задоволений, бо відчуваю, що прогресую.»

Тренери й організатори сьогоднішнього міжнародного турніру – Олександр Черній (СШ №47) і Віктор Батяла (СШ №70, м.Львів).

Юних спортсменів привітали міський голова Винник Володимир Квурт і його заступник Богдан Шустер.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: корфбол, турнір, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar