У суботу у винниківському кінозалі просто неба покажуть мультик і драму
09.06.2016 13:02

Кіно просто неба у Винниках

Започаткований минулого тижня проект «Кіно просто неба» набирає обертів. У суботу, 11 червня, усі бажаючі о 21.30 зможуть подивитися нову кінострічку на спортивному майданчику на вул. Стрілецькій. Кіносеанс триватиме до двох годин.

 «На перший показ прийшло понад двісті винниківчан, – розповіли засновники проекту «Кіно просто неба» Віталій Мельник і Назар Кулина. – Така кількість глядачів – свідчення того, що наша ідея організувати перегляд під відкритим небом людям сподобалася.  Цього разу ми обрали такі фільми – «Ілюзія обману», «Фейкові копи 14+», «1+1». Наразі за результатами голосування лідирує драматична комедія  «1+1». Також ми врахували, що минулої неділі прийшло дуже багато дітей, тому перед фільмом спеціально для винниківської малечі покажемо мультик. Якщо буде погана погода, – перейдемо у приміщення бібліотеки для дорослих, яка є співорганізатором проекту».

Хлопці висловлюють подяку Винниківській міській раді, зокрема заступнику міського голови Богданові Шустеру за допомогу в підготовці території майданчика, на якому відбуваються кінопокази, а також за встановлення біотуалета, надання електропостачання та колонок.

Фільми просто неба у Винниках будуть щосуботи. На одному із наступних кіносеансів Віталій і Назар пообіцяли організувати для винниківчан вечір українського кіно.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Назар Кулина, вулиця Стрілецька, кіносеанс, Віталій Мельник, кіно просто неба


Читайте також:
Коментарі
avatar