Григорій Козловський про роботу Львівської міської ради і відставку Садового (ВІДЕО)
10.06.2016 09:50

Вчора, 9 червня, протестувальники захопили трибуну сесійної зали Львівської міськради, вимагаючи негайної відставки мера Львова Андрія Садового й вирішення проблеми Грибовецького сміттєзвалища.

Вхід до Ратуші охороняли більше сотні працівників "Муніципальної варти" та Національної поліції. Всередині Ратуші - майже сотня спецпризначенців зі щитами та у шоломах.

Як повідомляє znaj.ua, у сесійну залу увірвалися кілька активістів. Вони почали шарпанину. Пізніше закликали обранців спуститися вниз, бо там почалася бійка з правоохоронцями. Силовики застосували проти людей газ.

Депутат від БПП Григорій Козловський, виступаючи із трибуни, закликав колег сісти на свої місця у сесійній залі, аби обговорити з громадськістю проблеми. За його словами, обранці готові до діалогу і хочуть вирішити питання спільно з громадою. Козловський також запропонував дати можливість виступити кожному охочому.

Також Григорій Козловський зазначив, що негайна відставка Андрія Садового не вирішить проблеми Грибовицького сміттєзвалища. «Адже проблема є набагато ширшою,» - наголосив депутат ЛМР.

Григорій Козловський також вийшов до протестувальників і поспілкувався з ними.


Теги: Григорій Козловський, Грибовицьке сміттєзвалище


Читайте також:
Коментарі
avatar