Сьогодні у Винниках завершився міжнародний проект «Твори добро» (ВІДЕО)
10.06.2016 15:31

міжнародний проект «Твори добро» у Винниках

Протягом тижня у Винниківській школі-інтернаті тривав великий міжнародний проект під назвою «Твори добро».

Вихованці місцевої школи-інтернату, діти з Донбасу, різних районів Львівщини, а також юні гості з Нідерландів і Польщі разом відпочивали й займалися доброчинними справами.

Одинокі й потребуючі мешканці Винник добре запам‘ятають цих щирих дітей. Адже змішані групи учасників згаданого проекту допомагали таким людям у господарстві, прибирали їхні садиби, садочки, фарбували брами й огорожі, косили траву й навіть мили вікна.

А ще ці діти разом відпочивали, брали участь у змаганнях, для них було влаштовано концерти, відпочинкові вечори, дискотеки, екскурсії тощо.

І ось сьогодні, 10 червня, настав останній день проекту «Твори добро».

І діти засумували, адже за цей тиждень вони потоваришували, не зважаючи на мовний бар‘єр, вони чудово розуміють один одного. Тому прощання виявилося зворушливим і трішки сумним.

«Ви, справді, творили добро, разом працювали й відпочивали, - зазначив у своєму виступі міський голова Винник Володимир Квурт. – І ось результат – ви стали однією великою родиною. Не сумуйте, відтепер через соціальні мережі ви будете спілкуватися постійно. І такі зустрічі відбуватимуться неодноразово.»

Директор Винниківської школи-інтернату Лілія Свистович у своєму виступі відзначила всіх учасників міжнародного проекту «Твори добро» за активну позицію й сумлінність. А ще всі учасники проекту отримали грамоти, подарунки й сувеніри від організаторів.

І поляки, і діти з Нідерландів, і гості з Донбасу й різних куточків Львівщини також щиро подякували владі Винник, педагогам і учням місцевої школи-інтернату.

Зворушливим був і виступ ліцеїста з міста Костянтинівка, що на Донеччині, Євгена Морозова.

«Ми сердечно дякуємо організаторам цього проекту за гостинність, за такий чудовий відпочинок, - мовить Євген Морозов. – Ми розмовляли різними мовами, але наші серця допомагали нам зрозуміти один одного. Сподіваюся, що ми ще неодноразово зустрінемось на різних проектах.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: учні, діти, міжнародний проект, Твори добро, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar