Дітей із табору «Бджілка» навчили малювати манкою
10.06.2016, 22:14

Щодня в міжшкільному таборі з денним перебуванням "Бджілка" у Винниках дітям пропонують цікаве дозвілля. Крім активного відпочинку, вони отримують нові знання та вміння. Зокрема увагу дітей зосередили на бесідах щодо здоров’я, які провела медсестра. Теми були різні: «Правила особистої гігієни», «Спорт і здоров'я», «Небезпека кишково-шлункових захворювань влітку», «Щоб здорові зубки мати», «Як поводити себе біля водойм», «Як вберегтися від сонячних опіків» тощо.

Інформаційно насичено відбувалися заняття з комп'ютерної грамотності, на яких закладаються основи знань роботи з ПК. Цікавими є заняття з психологами. На них дітки освоюють нові психотерапевтичні методики, зокрема манкотерапію, що сприяє зняттю психологічної напруги.

«Манка приємна на дотик, тому дітям подобається нею малювати, – розповіла практичний психолог Зоряна Білоус (фото). – Малювання манкою має терапевтичний ефект. Якщо дитина роздратована, заняття арт-терапією допомагає заспокоїтися, зосередитися. Також таке «двопівкульне малювання» сприяє покращанню моторики обох рук, розвиває творчий інтелект». 

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: міжшкільний табір, діти, Зоряна Білоус, табір

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...