"Святослав" на "відмінно" прозвітував перед громадою (ВІДЕО)
11.06.2016 00:16

У п'ятницю, 10 червня, у Винниках в КЦ «Дозвілля» відбулося свято танцю і талантів. При вщерть заповненій залі звітували Народний ансамбль танцю «Святослав» і зразковий ансамбль танцю «Святославчики».


Більше фото можна переглянути у фоторепортажі Андрія Жука

Двогодинний концерт, який учасники ансамблю та вокалісти «Дозвілля» відпрацювали як справжні артисти – на одному диханні, приніс присутнім чимало позитивних емоцій і незабутніх вражень. Винниківчани горді, що мають у своєму місті такий талановитий і визнаний на багатьох фестивалях і конкурсах колектив, засновником і почесним президентом якого є меценат, депутат Львівської міської ради Григорій Козловський.

Програму концерту, як і завжди, продумали до дрібниць, хоча перед художнім керівником і головним балетмейстером колективу, заслуженим працівником культури України Тетяною Патер стояло непросте завдання – ознайомити присутніх із частиною репертуару «Святослава», щоб показати роботу і професійне зростання юних танцюристів протягом року.

Із величезного переліку постановок, з якими виступає колектив, вибрали танці різних жанрів і стилів, але всі позитивні та веселі. Продемонстрували нові та вже знайомі композиції («Вітальний танець», «Українська юшка», «Поліська полька», «Буковинський святковий», «На полонині», «Гуляння на подвір’ї», «Веселі солохи» тощо), вразили новими сценічними костюмами.

Чоловічий склад ансамблю під бурхливі оплески показав популярний «Аркан».

Учасники ансамблю «Святослав» підкорили глядачів експресивним і драйвовим виконанням сучасних танців «Справжні дівчата», «Поні», «Джаз» і «Весна в Карпатах».

Присутні щиро дякували оплесками наймолодшим «Святославчикам» за хореографічні композиції «З подушками», «Жабки», «Веселі Машки».

А завершили звіт чуттєвим і ліричним танцем, який вже став улюбленим для винниківчан, бо має власну харизму, – «Три поради».

Ведучі, якими були солісти «Довілля» Ярина та Юліанна Опалевичі, не тільки оголошували номери, а й підійшли до своєї «роботи» на сцені креативно. У дівчат був маленький партнер-ведучий Назарчик Артищук, з яким вони вступали в безпосередні діалоги, які оплесками підтримували присутні.

Вдалим доповненням до хореографічних постановок стали виступи вокалістів КЦ «Дозвілля» Дарини Стефанишин, Віри Павлів, Яни та Марти Ручинських, Вікторії Білан, Дарини Артищук, Ярини та Юліанни Опалевичів.

Усіх учасників концерту запросили на сцену для вручення  почесних грамот і золотих медалей за творчі успіхи та яскравий прояв таланту в світі танцю, пропаганду хореографічного мистецтва на теренах України.

Керівництво Народного ансамблю танцю «Святослав» і зразкового ансамблю танцю «Святославчики» з повагою віднеслися до кожної дитини і подякували вголос за їхню  працю протягом року, здобутки і прагнення до удосконалення.

Подяки отримали засновник і почесний президент «Святослава» Григорій Козловський, Борис Калінічук, міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, секретар ради Винниківської міської ради Ігор Жуковський, приватний підприємець Петро Стецко та багато інших людей, які підтримують винниківські таланти.

Щирі слова вдячності від вихованців і їхніх батьків пролунали зі сцени для Тетяни Патер.

«Ми дуже хвилювалися перед концертом, – каже художній керівник і головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяна Патер. – Але звіт вдався. Ми задоволені виступами вихованців. Діти виправдали наші сподівання, мають достатньо сил, енергії та натхнення продовжувати опановувати танцювальне мистецтво, боротися за нові перемоги».

Лариса КУБСЬКА


Теги: звітний концерт, концерт, Святославчики, святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar