"Рух" мінімально поступився у спарингу львівським "Карпатам" (ОНОВЛЕНО+КОМЕНТАРІ)
11.06.2016 18:30

Сьогодні, 11 червня, на львіському стадіоні "Україна" відбувся товариський матч між львівськими "Карпатами" і винниківським "Рухом".

Гра між представником Прем'єр-ліги України і командою, яка вже через місяць дебютує у Другій лізі, проходила переважно у рівній боротьбі і завершилася мінімальною перемогою з рахунком 2:1 на користь львів'ян.

Хоча у першому таймі рухівці і пропустили два м'ячі, але виглядали у протистоянні з представником найвищого українського дивізіону доволі пристойно.

У другому таймі підопічним Романа Гданського вдалося повністю вирівняти гру і навіть у деяких проміжках часу заволодіти ініціативою на футбольному полі. В одній із атак на останніх хвилинах комбінацію партнерів влучним ударом завершив Роман Іванов і встановив остаточний рахунок у цьому спарингу.

Після гри проти львівських «Карпат» тренер винниківського «Руху» Роман Гданський у коментарі офіційному сайту ФК «Карпати» сказав, що залишився задоволений своїми підопічними.

«Сьогоднішня гра для нас була ніби замість тренування. «Карпати» подзвонили, запропонували... Оскільки у нас завтра немає календарної гри, ми з радістю погодилися на такий спаринг – спробувати себе на фоні суперника вищого класу, та ще й на хорошому полі.

Від матчу залишилися приємні враження. Ми показали непогану гру, провели кілька непоганих атак і забили гол. Незважаючи на пропущені м'ячі, усі грали досить відкрито і впевнено – і це саме те, про що я просив своїх футболістів перед грою. На них не мало тиснути те, що ми грали проти «Карпат», не мало бути мандражу. І вони вийшли на поле впевнено, і в деякі моменти їм вдалося створити хороший супротив».

Екс-карпатівець, захисник винниківського «Руху» Андрій Гурський також дав оцінку спарингу зі своєю колишньою командою.

«Перед Другою лігою нам дуже хотілося відчути рівень професійних команд. Тож незважаючи на свій чемпіонат, який у нас зараз в самому розпалі, ніхто з нас не хотів відмовлятися від спарингу з «Карпатами». Нам всім було цікаво зіграти сьогодні. Дехто з наших гравців ще навіть не мав подібного досвіду. Ми всі розуміли, що кожен з нас хоче зіграти індивідуально проти своїх опонентів на полі і відчути, як це.

Незважаючи на рахунок, гра, як на мене, пройшла непогано, особливо другий тайм. Звичайно, ми сподівалися на кращий рахунок і не хотіли програвати, але «Карпати» зловили нас на помилках».

"Карпати" Львів – "Рух" Винники 2:1

"Карпати": Мисак (Сілецький, 46, Мозіль, 68), Маркович, Барановський (Новотрясов, 46), Нестеров (Зотько, 46), Костевич, Худоб’як (Кузик, 46), Сениця (Нестеров, 58), Ксьонз (Страшкевич, 46), Карноза, Габріель, Ґ. Лещук (Сергійчук, 46).

"Рух": Дяченко (Шевчук, 46), Романюк (Панасюк, 68), Гурський, Бойко, Федорів, Костик (Вільчинський, 46), Кікоть (Дмитрух, 63), Макар, Іванов (Яким, 67), Садоха (Миць, 75), Омельченко (Іванов, 85).

Голи: Нестеров, 15, Ґ. Лещук, 19 - Р. Іванов, 90.

Попередження: Барановський, 34, Габріель, 39, Романюк, 43, Вільчинський, 73.