У Винниках буде нова молодіжна організація
13.06.2016 12:47

Громадська організація матиме назву «Це Винники, друже». Вона утворилася або, як кажуть її засновники – першокурсник-логіст НУ «Львівська політехніка» Віталій Мельник і студент ІV курсу факультету комп’ютерної інженерії НУ «Львівська політехніка» Назар Кулина, переросла з медіапорталу з такою ж назвою. Медіапортал «Це Винники, друже» з’явився в інформаційному просторі цього року.

Віталій і Назар створення громадської організації пояснюють бажанням працювати на офіційному рівні, мати можливість брати участь у конкурсах проектів і грантах.

Упевненість у необхідності ГО та у власних силах мають завдяки успішній реалізації двох креативних проектів – веломандрівок  у Винниках і Львові та «Кіно просто неба», які винниківчани сприйняли із захватом.

Але це початок. У хлопців ще багато різних цікавих ідей, до них звертається молодь із неординарними пропозиціями. Тому нова молодіжна громадська організація об’єднає активних людей, стане платформою для започаткування інноваційних заходів, що будуть спрямовані на розвиток міста. Чим більше буде молодіжних організацій, тим цікавіше буде жити у Винниках.

Усіх ідей наразі не озвучують. Але деякими планами таки поділилися. Громадська організація «Це Винники, друже» планує запустити конкурс на найкращий відеоролик про Винники. Роботу переможця було б добре показати на День міста.

Назар з Віталієм складають комп’ютери для бібліотеки для дорослих. Один вже готовий. Над другим ще працюють. Вони хочуть допомогти створити у бібліотеці Першу винниківську медіатеку.

Думають над візуальним прикрашенням Винник, створенням стартап-осередку для навчання, проведенням дводенного Форуму свідомого українця (в двох напрямах – лідер у бізнесі та лідер у соціумі) та ін.

Ну і, звичайно, нова громадська організація розвиватиме вже відпрацьовані, популярні напрями діяльності – велопробіги на вихідних і суботні кінопокази під відритим небом, в організації яких допомагає Винниківська міська рада. Не забувають активісти і про підтримку рідної мови та культури. Тому фільми показують тільки україномовні, або в перекладі рідною мовою. В одну з наступних субот буде вечір українського кіно.    

«Ми прагнули дати молоді щоденну дозу натхнення, - кажуть хлопці. - Побачили, що багато людей нас підтримує, а це надихає на нові проекти й досягнення. Ми чекаємо на нових учасників. Якщо ви молоді, талановиті, маєте цікаві нереалізовані ідеї, – звертайтеся до нас! Разом ми зможемо багато».

Лариса КУБСЬКА


Теги: Це Винники, громадська організація, Віталій Мельник


Читайте також:
Коментарі
avatar