Винниківчанин попередив спробу скоєння злочину
13.06.2016 14:31
Сьогодні вночі, з 12 на 13 червня, завдяки мешканцю Винник, який, побачивши підозрілих осіб, викликав поліцію, можливо, було попереджено вчинення важкого злочину.

Чоловік розповів, що близько першої години ночі, повертаючись додому, він побачив два автомобілі з іноземними номерами. І його дуже здивувало, що на «ВАЗі», як відомо, російського виробництва, були німецькі номери. І поведінка пасажирів, з його слів, також була дивною. Вони нишпорили серед ночі на роздоріжжі вулиць Крива й Піддіброва. Тому винниківчанин і вирішив зателефонувати в поліцію. І недарма, бо прибувши на місце пригоди, поліцейські з‘ясували, що німецькі номери начеплені на цих машинах на… українські. «Для чого ж ви приховуєте справжні номери своїх автівок?» - запитали правоохоронці. Але зрозумілої відповіді так і не почули. Винниківчанин також стверджує, що в затриманих осіб було виявлено й вилучено пістолет, ножі й балаклави.

Про затримання цієї ночі в районі вулиць Кривої та Піддіброви п‘ятьох осіб також підтвердив і місцевий правоохоронець, майор Олег Строцький.

«Справді, було затримано п‘ятьох осіб, бо номери їхніх автомобілів були приховані під іншими, німецькими, - мовить майор Олег Строцький. – Про інші подробиці зараз розповісти не можу, бо не знаю всіх «деталей» цієї події.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Крива, затримані, Олег Строцький, поліція, невідомі, Піддіброва


Читайте також:
Коментарі
avatar