Винниківчани здобули срібло на «Галіція Мото Фест»
13.06.2016 16:52
Як повідомлялось раніше, 12 червня у Львові на трасі «Майорівка» відбувся Кубок Львівської області з мотокросу «Галіція Мото Фест».

За перемогу в різних категоріях змагалися спортсмени зі всієї України. Серед них були й винниківчани, які представляли мотоклуб «Драйв».

Серед професіоналів друге місце посів спортсмен із Винник Олег Крук. Його брат Роман Крук став шостим. Ще один винниківчанин Андрій Шумелда посів десяте місце.

Серед жінок срібну нагороду здобула Олена Шакула, яка представляла мотоклуб «Драйв» (Винники).

Багато винниківських спортсменів виступило в змаганнях серед аматорів. Восьме місце посів Володимир Врига, одинадцяте – Тарас Паньків. Також участь узяли Віталій Макаров, Назар Король, Андрій Жовтанський і Юрій Музика.

Головний суддя змагань Володимир Якимович.

Організатором змагань виступив мотоклуб «Майорівка» (президент Михайло Мазур).

Володимир ГАВРИЛІВ

На фото брати Олег і Роман Крук, автор: Олексій Рибаков

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.


Теги: мотогонки, мотокрос, Олег Крук, мотоклуб Драйв, майорівка, змагання, Роман Крук, Галіція Мото Фест


Читайте також:
Коментарі
avatar
Однозначно потрібно підкреслити , що вагомий вклад в організацію змагань "Галіція Мото Фест"  зробив винниківський мотоклуб "Драйв"   президентом якого є Володимир Бобко . Його учасники підготовляли трасу  і помагали в організаційних питаннях , хоча про це ніхто незгадав .... !
avatar
0
Дякуємо за інформацію. Кореспондент сайту Володимир Гаврилів домовився про зустріч з президентом мотоклубу "Драйв" Михайлом Мазуром у якій і хоче більш ширше дізнатись про мотоклуб, винниківських спортсменів, їхні здобутки. Чекаємо на пана Михайла у редакції.
Будемо раді, якщо у редакцію окрім президента мотоклубу прийде і хтось із спортсменів.
avatar