Винниківчани здобули срібло на «Галіція Мото Фест»
13.06.2016, 17:52
Як повідомлялось раніше, 12 червня у Львові на трасі «Майорівка» відбувся Кубок Львівської області з мотокросу «Галіція Мото Фест».

За перемогу в різних категоріях змагалися спортсмени зі всієї України. Серед них були й винниківчани, які представляли мотоклуб «Драйв».

Серед професіоналів друге місце посів спортсмен із Винник Олег Крук. Його брат Роман Крук став шостим. Ще один винниківчанин Андрій Шумелда посів десяте місце.

Серед жінок срібну нагороду здобула Олена Шакула, яка представляла мотоклуб «Драйв» (Винники).

Багато винниківських спортсменів виступило в змаганнях серед аматорів. Восьме місце посів Володимир Врига, одинадцяте – Тарас Паньків. Також участь узяли Віталій Макаров, Назар Король, Андрій Жовтанський і Юрій Музика.

Головний суддя змагань Володимир Якимович.

Організатором змагань виступив мотоклуб «Майорівка» (президент Михайло Мазур).

Володимир ГАВРИЛІВ

На фото брати Олег і Роман Крук, автор: Олексій Рибаков

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: мотогонки, мотокрос, Олег Крук, мотоклуб Драйв, майорівка, змагання, Роман Крук, Галіція Мото Фест

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 Taras Pankiv • 11:04, 14.06.2016
Однозначно потрібно підкреслити , що вагомий вклад в організацію змагань "Галіція Мото Фест"  зробив винниківський мотоклуб "Драйв"   президентом якого є Володимир Бобко . Його учасники підготовляли трасу  і помагали в організаційних питаннях , хоча про це ніхто незгадав .... !
avatar
0
2 admin • 14:10, 14.06.2016
Дякуємо за інформацію. Кореспондент сайту Володимир Гаврилів домовився про зустріч з президентом мотоклубу "Драйв" Михайлом Мазуром у якій і хоче більш ширше дізнатись про мотоклуб, винниківських спортсменів, їхні здобутки. Чекаємо на пана Михайла у редакції.
Будемо раді, якщо у редакцію окрім президента мотоклубу прийде і хтось із спортсменів.
avatar

RedTram
Loading...