Ансамбль "Винниківчани" виступив на святкуванні 144-ої річниці від створення "Просвіти"
14.06.2016 11:43

Урочистості відбулися вчора, 13 червня, біля пам’ятника «Просвіті» у Львові. На святі були присутні голови обласних товариств. Від Винник вітали поважне зібрання Народний дім і місцевий осередок товариства «Просвіта». Ансамбль «Винниківчани» розпочав виступ гімном «Просвіти», а далі виконали кілька патріотичних пісень під керівництвом Володимира Завербного.  Просвітянка Ганна Куришко майстерно продекламувала  вірш «Воскресаймо!», яким закликала воскресати духом і воскресати як нація.

Перед присутніми виступила почесна голова товариства «Просвіта» (винниківський осередок) Євгенія Бульба. Вона розповіла про діяльність винниківського осередку у той час, коли вона була його керівником. Також Євгенії Бульбі надали почесне право покласти квіти до пам’ятника «Просвіті» від просвітян м. Винники.

«Нас запросили взяти участь у святкуванні 144-річниці від створення товариства «Просвіта», – каже директор Народному дому м. Винники Наталія Вінярська. – Такі урочистості відбуваються кожного року, адже нашим обов’язком є віддати шану подвижницькій роботі просвітян, що забезпечила "Просвіті" життєздатність, дієвість і загальнонародне визнання».

Лариса КУБСЬКА 


Теги: річниця, ансамбль Винниківчани, Просвіта, народний дім


Читайте також:
Коментарі
avatar