"Найчастіше кишкові інфекції діагностували в дітей", – Надія Жигало
14.06.2016 14:50
Протягом травня-червня у Винниках зафіксовано дванадцять випадків захворювання на гострі кишкові інфекції та один – на гепатит А.

Про це повідомила завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало.

«Усі дванадцять хворих на кишкові інфекції, – розповідає Надія Степанівна, – це малюки від одного до трьох років. Підхопити хворобу вони могли через брудні руки, недотримання правил особистої гігієни ними і батьками, воду з невідомих джерел тощо. Батьки повинні пам'ятати, що гострі кишкові інфекції в дітей вимагають невідкладного лікування. Щоб дитина швидко одужала, потрібно вчасно поставити діагноз і призначити лікувальні процедури».

Зараження гепатитом А відбувається через їжу, неякісну воду й контактно-побутовим шляхом. Насамперед, вірус потрапляє в харчові продукти з рук, забруднених при користуванні телефоном, виділеннями при відвідуванні туалету та інше.
Основні ознаки обох захворювань – загальна слабкість, нудота, погіршення апетиту, блювота, може бути пронос.

«Рекомендуємо дотримуватися правил особистої гігієни, пити воду з перевірених джерел, при неорганізованому відпочинку – брати зі собою запас питної води, овочі та фрукти обов’язково мити, а якщо даєте їх дітям, то промивати окропом. Наш організм – не смітник, тому звертаюся до мешканців із проханням не купувати і не їсти продуктів сумнівної якості, не варто економити на здоров’ї», – каже Надія Жигало.

Лариса КУБСЬКА


Теги: інфекція, Надія Жигало, поліклініка


Читайте також:
Коментарі
avatar