В міській раді відбулась нарада щодо спорудження каналізаційного колектора в низинній частині Винник
14.06.2016 16:35

Сьогодні, 14 червня, у міського голови Винник Володимира Квурта відбулася нарада щодо спорудження каналізаційного колектора в низинній частині міста.

Нарада щодо спорудження каналізаційного колектора у Винниках

На нараді були присутні й мешканці вулиць Довганика, Шевченка й інших. Адже сьогодні йшлося про каналізування саме цього густонаселеного району Винник.

«Ми розглянули один із варіантів з‘єднання проектованого каналізаційного колектора на вулиці Довганика до такого ж проектованого колектора на вулиці Сагайдачного, - коментує результати наради один із проектантів Андрій Вербовський – Жодного підсумкового рішення ще не прийнято, ми шукаємо найбільш оптимальний варіант. Наступна наша зустріч відбудеться 5 липня. До цього дня вивчатимемо різні варіанти спорудження каналізаційної мережі, щоб ніхто з мешканців не відчував себе потерпілим.»

Також мешканці згаданих вулиць запропонували поряд із проектом каналізування розробити для них і проект централізованого водопостачання.

Нагадаємо, що 9 червня, на вулиці Шевченка відбулася зустріч мешканців вулиць Довганика, Шевченка та інших із владою міста.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Нарада, каналізування, міська рада, вулиця Довганика, Андрій Верховський


Читайте також:
Коментарі
avatar