Колишні воїни АТО відкрили тир на Винниківському озері
15.06.2016 13:14

На території Винниківського озера почав працювати тир.

На Винниківському озері можна постриляти у тирі

Постріляти можна з початку червня. Ігрова зброя з вигляду, вагою і за відчуттям стрільби – аналог реальної. В тирі є копії автоматів Калашнікова, які стріляють пластиковими кульками, пневматичні рушниці. Їх придбати допоміг меценат Григорій Козловський.

Про це розповів Ігор Банах – член громадської організації інвалідів-учасників АТО, головою якої є Богдан Кузьма.

Тир кілька колишніх бійців-винниківчан облаштували  власними силами. Поцілити в мішень можна з 25-метрової відстані. Також пропонують командні змагання в страйкбол. Під час воєнних баталій на свіжому повітрі необхідно вдягати маску для захисту обличчя.

Поряд із тиром ще будуть обладнані волейбольний майданчик і відпочинкова зона, на якій поставлять столи з дощок і ящиків із під-снарядів. 

«Тир створений у першу чергу для реабілітації, щоб учасники АТО  могли прийти постріляти, відпочити на свіжому повітрі. Наразі мішенями є бляшанки, але плануємо для цієї цілі виготовити ще й портрети Путіна та Януковича. Наголошуємо на тому, що тут у нас діє твереза зона, тобто алкоголь заборонений», – пояснює Ігор Банах. 

За словами  організаторів, прийти постріляти й отримати порцію адреналіну, крім учасників АТО, може будь-хто, але вже за символічну плату. Перед початком стрільби  обов’язково проводитимуть інструктаж. Планують встановити благодійні скриньки, в які небайдужі зможуть пожертвувати кошти для допомоги бійцям, котрі зараз воюють на Сході України.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Ігор Банах, учасники АТО, тир


Читайте також:
Коментарі
avatar