Пришкільний табір «Бджілка» у Винниках завершив роботу
16.06.2016 12:21

Винниківський пришкільний табір «Бджілка»  

Сьогодні, 16 червня, завершив роботу пришкільний табір із поглибленим вивченням англійської мови «Бджілка», що працював на базі СЗШ № 29 із 30 травня. У таборі відпочивали, навчалися й оздоровлювалися 124 учні винниківських шкіл –  чотири загони школярів СЗШ № 29 і по одному – «Берегині» і СЗШ № 47.

У загоні загальноосвітньої школи «Берегиня» відбулася святкова лінійка з нагоди закриття табірної зміни. Діти подякували команді, яка з ними працювала: начальнику табору Галині Гачок, вчителям початкових класів, англійської мови, фізичної культури, української мови та літератури, образотворчого мистецтва, географії, правознавства, інформатики, християнської етики, основ здоров’я, трудового навчання, психологу, бібліотекарю, працівникам дитячої та дорослої бібліотек, Будинку дитячої та юнацької творчості, медсестрі, а також багатьом  іншим людям. Після цього урочисто винесли плакат – символ табору в «Берегині» і по черзі прикріпили до нього свої портрети в квіточках і читали вірші, що символізувало закриття табору.

Педагог-організатор Оксана Яцків нагородила учнів школи, які не пропустили жодного табірного дня, – Дзвениславу Хороб, Анастасію Яцків, Романа Волкова, Роксолану і Юстину  Климашевських, дипломами і невеличкими подарунками, а також безкоштовними квитками в «Ігроленд».

Лариса КУБСЬКА


Теги: учні, Оксана Яцків, СЗШ Берегиня, СЗШ № 29, Бджілка, пришкільний табір


Читайте також:
Коментарі
avatar