Лукашенко: треба знищити «ДНР» і «ЛНР» заради цілісності України (ВІДЕО)
16.06.2016 14:31

Білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що для збереження цілісності України потрібно знищити тих, хто воює проти країни. Інтерв'ю з цією заявою облетіло весь Інтернет, розсердивши частину росіян.

За словами Лукашенка, він готовий допомагати Україні будь-якими методами, але не посередництвом або миротворством, а офіційно. Також білоруський президент зазначив, що «Україна - розумний народ який може розібратися зі своїми проблемами, і цей народ розбереться».

«Ну а для мене, - людини, якого коріння тут зарито, я ніколи не вважав себе людиною чужою для України, а Україну для себе чужою, я готовий зробити все те, що ви скажете, і на що я здатний, без посередництва і миротворчості », - зазначив Лукашенко.

Що ж стосується бойовиків «Новоросії», то за словами президента, їх потрібно знищувати. На питання, як він ставиться до «ДНР» і «ЛНР», Лукашенко заявив: «Ви ж знаєте, що я завжди був за єдиність і цілісність України. Тому звідси моє ставлення. Україна - повинна бути єдиною, ми в цьому зацікавлені, - ми, білоруси, і особисто я», - констатував Олександр Лукашенко.

Джерело: http://onpress.info/

Теги: Олександр Лукашенко, ЛНР, Новоросія, ДНР


Читайте також:
Коментарі
avatar