У Винниках поліція затримала… поліцейського
17.06.2016 09:30

Цієї ночі у Винниках не було спокою. На телефонний дзвінок про безчинства на вулиці Миколайчука у Винниках невідомої особи було викликано працівників ДСО та поліції.

Правоохоронці затримали за порушення закону громадянина Михайла Лемішка.

Але найбільше всіх вразило, що затриманий виявився… поліцейським одного з райвідділів Львова! Навіть більше, для винниківчан цей випадок резонансний тим, що Михайло Лемішка донедавна працював у місцевому відділенні поліції!

Що стало причиною цієї резонансної події тепер встановлять правоохоронні органи. Та журналістам усе ж пощастило знайти свідків затримання Михайла Лемішки. Зі слів очевидців, затримали його на  території готельного комплексу «Галактика» (Винники, вулиця Миколайчука). Туди поліцейський прийшов близько першої години ночі. Його наздогнав і таксист, який стверджував, що Михайло Лемішка погрожував йому зброєю. На території «Галактики» поміж поліцейським і таксистом скандал розгорівся з новою силою. І тоді було викликано правоохоронців.

Про подальші події цієї резонансної справи буде повідомлено пізніше.

За інформацією свідків, як пише «Варта-1», пасажиром таксі таксі, виявився працівник Галицького райвіділу Лемішка Михайло. Рік тому вже була подібна ситуація з цією людиною, його впізнали люди.

Таксист написав заяву про погрози зброєю, яку зареєстрували працівники ГУНП.

За словами таксиста, він підібрав Михайла Лемішка в центрі Львова й мав відвезти його у Винники -  в клуб «Галактика». Ще в центрі цей пасажир показував йому посвідчення працівника поліції й назвався оперуповноваженим Михайлом.

В лісі по дорозі на Винники витягнув зброю і націлив таксисту в живіт. Водій вибив зброю і вже біля Галактики у Винниках він повністю скрутив пасажира, оскільки пасажир не захотів платити за проїзд, до того ж почав забирати телефон у таксиста.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: таксі, Зброя, поліцейський, ГРК Галактика, Михайло Лемішка


Читайте також:
Коментарі
avatar