Роботи по заміні ділянки магістрального водогону у Винниках завершені
17.06.2016, 13:53
Упродовж 2-х днів тривали роботи з під’єднання новозбудованої ділянки магістрального водогону у Винниках в районі вулиці Забава.

Про це повідомляє прес-служба Львівводоканал.

До виконання робіт було залучено понад 50 чоловік та 18 одиниць спецтехніки. Завдяки злагодженим та фаховим діям працівників водоканалу вдалося у стислі терміни виконати великий об’єм робіт та відновити стабільне водопостачання міста Львова.

«Ми замінили аварійну ділянку водопроводу, по якому транспортується вода з насосної станції «Винники» до міста. Тут часто траплялися аварії, позаяк труба перебувала у дуже поганому стані. Для того, щоб цей водогін підключити довелося припинити водопостачання для мешканців міста Винники та обмежеити подачу води Личаківському району міста Львова. Зараз роботи завершені. Завадяки новому трубопроводу нам вдасться уникнути аварій, які траплялися тут доволі часто» – повідомив головний інженер "Львівводоканалу" Анатолій Шимоняк.

Джерело: http://dyvys.info/

Фото: http://novyny.lviv.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: водогін, львівводоканал, ремонт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...