Уперше в Україні на Винниківському озері відбувся турнір із пляжного корфболу
18.06.2016 17:24

Сьогодні, 18 червня, на спортивному полі Винниківського озера вперше в Україні при підтримці Винниківської міської ради, Молодіжної ради при ВМР, ГО «Золота молодь Винник» відбувся обласний турнір з пляжного корфболу. Участь у турнірі взяли сім команд – чотири змагалися за перемогу в молодшій категорії і три – у старшій.

Привітав учасників корфбольного турніру заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який наголосив на важливості такого виду спорту, побажав перемог  і гарного настрою від себе і від голови міста Володимира Квурта.

Учитель фізичної культури СЗШ № 47 Олександр Черній запросив учасників до гри. Спека не заважала командам заробляти очки. Учасники весело й динамічно боролися за перемогу.

За результатами змагань,  перше місце в молодшій категорії посіла команда «Винники – 3». На другій сходинці – команда «Львів», а на третій – «Винники – 2». Серед дорослих перемогла команда «Юні леви»,  другою була збірна команда вчителів фізичної культури шкіл № 47, 29 і 70.  Третє місце – команда «Юні леви – 2».

Про підсумки турніру з пляжного корфболу розповів один із співзасновників обласної федерації Віктор Батяла.

Переможців і учасників змагань нагородили грамотами, кубками, медалями.

«Якщо порівнювати звичайний і пляжний корфбол, – каже учасник змагань, вчитель фізкультури СЗШ № 47 Орест Банах, – то грати в пляжний корфбол складніше – важко бігати по піску, але водночас – менше травматизму».

Його думку підтримала й капітан команди-переможця «Винники – 3» (СЗШ № 47)  Марія Орлевич: «Пляжний корфбол змучує більше, ніж корфбол на стадіоні, але мені сподобалася гра на піску, бо було цікаво, весело, панувала дружна атмосфера, а в перервах і після турніру можна гарно відпочити на озері. А ще ми тішимося, що перемогли й отримали нагороди за свої старання».  

Лариса КУБСЬКА


Теги: винниківське озеро, корфбол, пляний корфбол


Читайте також:
Коментарі
avatar