"Рух" переміг "Острів" і очолив турнірну таблицю
19.06.2016 17:50

У неділю, 19 червня, у матчі 10-го туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу винниківський "Рух" на стадіоні ім. Богдана Маркевича приймав ФК "Острів" з Чорного острова.

Підопічні Романа Гданського, можна сказати, малою кров'ю здобули перемогу над одним з аутсайдерів цьогорічного чемпіонату області.

На 15 хвилині першого тайму рахунок відкрив Андрій Кікоть. Вже на самому початку другої половини зустрічі винниківчани подвоїли рахунок матчу. Після проходу по лівому флангу атаки Володимир Макар увірвався у штрафний майданчик гостей, вміло розібрався з воротарем, і м'яч затріпотів у сітці воріт. Слід відзначити, що на цей момент гості вже перебували у меншості, за грубу гру проти Омельченка арбітр вилучив захисника гостей екс-рухівця Івана Молокова.

На 20-ій хвилині другого тайму партнери вивели на побачення з воротарем "Острова" Віталія Дмитруха, який вдало використав цей момент і довів рахунок до 3:0.

Незважаючи на відчутну ігрову і територіальну перевагу, господарям не вдалося зберегти розгромний рахунок до кінця матчу. За десять хвилин до завершення основного часу арбітр призначив одинадцяметровий удар у ворота господарів. Гості скористалися цим шансом і скоротили рахунок у матчі. До закінчення зустрічі ні одній із команд відзначитись у воротах суперника більше не вдалося і матч закінчився за рахунку 3:1 на користь "Руху".

Ця перемога дозволила "Руху" за один тур до закінчення першого кола знову очолити турнірну таблицю чемпіонату, але у головного суперника за чемпіонство соснівського "Гірника" залишається у запасі ще незіграна виїзна гра 6-го туру у Бориничах.

Теги: Рух Винники, прем'єр-ліга Львівщини, Острів Чорний острів