Поєднувати корисне з приємним
21.06.2016, 11:12
Як повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, відтепер молоді винниківчани під час літніх канікул мають змогу офіційно працювати й заробляти гроші.

«Від завтрашнього дня члени Молодіжної ради при Винниківській міській раді матимуть підписані трудові угоди на роботу, - мовить Богдан Шустер. – Контракт діятиме до першого вересня, до початку занять у школах і вищих навчальних закладах. А наша молодь допомагатиме комунальним службам Винник наводити лад у місті. Молоді люди займатимуться обрізкою дерев і кущів, прибиратимуть парки й сквери, пам‘ятники й могили борцям за волю України тощо.

Винниківська влада робить і робитиме все, щоб залучити якнайбільше людей не лише до суспільно-корисної праці. Ми зробимо все, щоб наша молодь відчула себе потрібною, щоб у вільний час юнаки й дівчата могли заробити собі чесною працею на власні потреби. Щоб вони стали опорою для своїх батьків, для своєї сім‘ї.

Влада Винник робить усе, щоб наша молодь поєднувала корисне з приємним. Як кажуть, праця ще нікому не зашкодила.»

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: молодіжна рада, молодь, трудова угода, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...