Відбувся тренінг із написання проектів для молодіжних і громадських організацій Винник
22.06.2016 11:23

У бібліотеці-філії № 34 ЦБС для дорослих організували тренінг для представників Молодіжної ради при Винниківській міській раді,  ЛММГО «Золота молодь Винник», «Це Винники, друже» та інших громадських організацій міста, працівників бібліотеки.

Тренінг для винниківської молоді

«На першому тренінгу ми надали інформацію щодо теоретичних азів роботи над проектами, грантами, правильного їх написання та оформлення, – розповів начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Винниківської міської ради Роман Хім’юк.  – Наступного тижня проведемо практичне заняття і працюватимемо над написанням проектів за двома напрямами – роздільне сортування побутових відходів і молодіжне інтернет-радіо».

Також Р. Хім’юк повідомив про роботу над втіленням у життя ідеї створення в бібліотеці для дорослих поліфункціонального центру розвитку громадської активності, де можна буде проводити тренінги, семінари, лекції, презентації.  

«Треніг із написання проектів і грантів провели фахово й цікаво. Він був для нас дуже корисним, бо такі знання зараз є необхідними, щоб працювати по-сучасному і розвиватися», – каже завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів.

Лариса КУБСЬКА


Теги: молодіжна рада, молодь, це Винники друже, тренінг. міська рада, Золота молодь


Читайте також:
Коментарі
avatar