У Винниках будуть вулиці Олесі Саноцької та родини Маркевичів
23.06.2016 13:05

Сьогодні, 23 червня, відбулося чергове пленарне засідання третьої сесії Винниківської міської ради.

Депутати розглянули низку важливих для міста та його мешканців питань. Зокрема, прийнято рішення про збільшення асигнування загального фонду на суму 600 тис. гривень за рахунок вільного залишку, який склався станом на 1січня 2016 року. Також був затверджений План дій зі сталого енергетичного розвитку міста на 2016-2020рр., який має на меті досягнення максимальної енергоефективності, впровадження енергозберігаючих технологій та скорочення викидів вуглекислого газу в повітря на 20%.

З усними депутатськими запитами звернулися Віктор Гаврих, Ігор Тимець, Володимир Спірняк, Іван Лешневський і Тарас Дмитерко.

Депутат Всеволод Хома зачитав звернення щодо змін у принципах формування виконавчої влади на місцях. Він зазначив, що будь-яка влада повинна обиратися людьми. Зокрема, голова обласної державної адміністрації, судді першої інстанції мають бути обраними та звітувати перед місцевими громадами. Депутати підтримали свого колегу і вирішила направити звернення Президенту України та Верховній Раді.

Також депутати підтримали питання щодо надання назв проектованим вулицям і перейменування старих назв вулиць на виконання Закону України про декомунізацію. Отож, у Винниках відтепер будуть вулиці Олесі Саноцької, Володимира Кривка, Родини Маркевичів, Стефана Хомінського та Олени Теліги (у ході декомунізації буде перейменовано вулиці Папаніна та Горького).

Також депутати одноголосно підтримали план щодо реформування КПРГ «Винниківський Вісник». Роздержавлення винниківської газети, за планом Винниківської міської ради, триватиме два роки.

Депутати також розглянули багато інших питань, які стосувалися життєдіяльності міста й його мешканців.


Теги: ігор тимець, Олеся Саноцька, Сесія, Віктор Гаврих, Тарас Дмитерко, міська рада, Володимир Спірняк, Іван Лешневський


Читайте також:
Коментарі
avatar