"Це Винники, друже" ініціює "Криївку" і велопрогулянку в сорочках у клітинку
24.06.2016 20:29

Команда «Це Винники, друже» знайшла ще один варіант проведення змістовного дозвілля. Вона має на меті здивувати молодь нашого міста вже цими вихідними.

25 і 26 червня «Це Винники, друже» залучить винниківчан до цікавих ігор.

У суботу (о 17:00) усі охочі матимуть змогу випробувати себе за допомогою сучасного ігрового гаджету oculus rift на спортивному майданчику на вул. Стрілецькій. Але це ще не все. У неділю організатори запрошують у бібліотеку для дорослих, де з 14:00 розпочнуться захоплюючі ігри «Криївка», «Грошовий потік».

«Гра «Cashflow» («Грошовий потік») – настільна гра, яка неймовірно популярна у всьому світі, – розповідає один із організаторів Віталій Мельник. – Граючи в неї, люди вивчають правила поводження з грошима, вчаться інвестуванню та грамотному збільшенню капіталу. «Криївка» – це українська альтернатива відомій грі “Мафія”, в якій акумульовано повстанський колорит, звичаї та традиції. Кожен учасник отримує свого персонажа. «Криївка» є в мене, я часто її проводив, коли ходив у гори. «Грошовий потік» маємо можливість позичити у знайомих. Окулус ріфт беремо в оренду, тому для того, щоб окупити його, буде благодійний внесок 10 грн».

У суботу, як і завжди, 21.30 покажуть кіно просто неба (голосування за фільм на офіційній сторінці у Вконтакті). А в неділю – о 19:00 розпочнеться велопрогулянка в сорочках у клітинку. Старт – від пам’ятника Незалежності.

Лариса КУБСЬКА


Теги: вулиця Стрілецька, Oculus Rift, фільм, кіно просто неба


Читайте також:
Коментарі
avatar