"Рух" завершив перше коло перемогою в Торчиновичах
26.06.2016 17:07
Сьогодні, 26 червня, винниківський "Рух" в Бориничах провів останній матч першого кола Прем'єр-ліги Львівщини з футболу з місцевою командою "Бори".

Рахунок у матчі відкрив на першій доданій хвилині першого тайму Святослав Козловський, а Олексій Омельченко на 28 хвилині другого тайму подвоїв його. За 15 хвилин до закінчення основного часу осподарям вдалося один м'яч відквитати. Тож перемога з рахунком 2:1, наразі, дозволила "Руху" зберегти перший рядок у турнірній таблиці. Але соснівський "Гірник", який після сьогоднішньої перемоги з рахунком 4:1 над "Кар'єром" відстає від "Руху" на два залікові пункти, має ще у запасі пропущений виїздний матч в Бориничах.

Після сьогоднішнього матчу винниківська команда йде у нетривалу відпустку. Вже 7 липня гравці команди пройдуть медобстеження, після якого розпочнуть підготовку до другої половини сезону. 20 липня "Рух" стартує в Кубку України 2016-2017, а 24 липня зіграє стартовий матч ІІ ліги чемпіонату України.

"Бори" Бориничі - "Рух" Винники 1:2

26 червня - неділя. Стадіон: "Колос" Бориничі, 500 глядачів

Арбітри: Степан Лапко, асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Юрій Ковальчук, спостерігач: Анатолій Філевич

Голи: 0:1 - Козловський Святослав, 45+1; 0:2 - Омельченко Олексій, 68; 1:2 - Цюпка Назар, 75

"Бори" Бориничі: Чачунь Роман; Грицик Руслан (Брунець Руслан, 83); Михальчук Ростислав; Танечник Роман; Іванишин Павло (Василів Василь, 58); Вербний Володимир (Біловус Віталій, 62); Сухій Андрій; Шафранський Сергій; Підлісецький Олег; Цюпка Назар; Зубар Святослав

Запасні: Ледвій Тарас; Теміров Артур

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій; Гурський Андрій; Федорів Володимир; Дмитрух Віталій; Костик Богдан; Садоха Володимир (Яким Ростислав, 87); Макар Володимир; Іванов Роман (Панасюк Олег, 89); Козловський Святослав (Вільчинський Богдан, 78); Омельченко Олексій

Запасні: Манорик Роман; Миць Богдан

Попередження: Козловський Святослав, 28; Шевчук Юрій, 90+3

Теги: Друга ліга, Бори Бориничі, прем'єр-ліга Львівщини, Рух Винники