ТзОВ "Мега Тек" затвердили графік сплати пайових внесків
26.06.2016 17:04

Засідання виконкому ВМР

У п'ятницю, 24 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули та затвердили питання щодо внесення змін в комісію з приймання-передачі житлових будинків від 7- го територіального вузла урядового зв‘язку Державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформації України у власність територіальної громади м. Винники, а також щодо встановлення цій установі тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій.

На розгляд членів виконкому було подано 31 заяву від громадян Винник на отримання одноразової грошової допомоги. І це питання було вирішено позитивно, потребуючі винниківчани отримають кошти (загальна сума виділених коштів – 10 тисяч гривень).

Також члени виконкому затвердили графік сплати пайових внесків ТзОВ «Мега Тек» за будівництво багатоповерхових житлових будинків на вулиці Винній Горі. Присутній на засіданні виконкому депутат Винниківської міської ради Володимир Почаєвець наголосив, що власниками даних земельних ділянок ( на яких ТзОВ «Мега Тек» споруджує житло) було взято зобов‘язання також збудувати там спорткомплекс і дитячий садочок, але наразі воно не виконується. «Тому я пропоную не видавати цій фірмі жодних документів, допоки там не почнуть будувати садочок і спорткомплекс,» - зазначив Володимир Почаєвець. Але члени виконкому вирішили, що зараз гроші в бюджет Винник є нагальнішою потребою, тому затвердили графік сплати коштів ТзОВ «Мега Тек» на суму понад 2522 тисячі гривень. Член виконкому Михайло Мамут запевнив присутніх, що зобов‘язання щодо згаданих соціальних об‘єктів будуть виконані.

На засіданні виконкому було розглянуто також й інші важливі питання, які стосуються життєдіяльності Винник і його мешканців.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Мега Тек, виконком, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar