«Винники захоплюють творчою атмосферою», – Анна Кривута
28.06.2016, 22:41

Анна  Кривута – відома поетеса та композитор. Її пісні виконують провідні артисти вітчизняної естради – Руслана, Оксана Білозір, Оксана Пекун, Каріна Плай, а також російські співаки Олексій Глизін, Жасмин та ін. Крім створення неперевершених пісень, Анна Кривута присвячує себе дітям – є художнім керівником студії естрадного вокалу «Подих весни» і  гурту «Дотик сонця», що функціонують у Палаці культури ім. Гната Хоткевича у Львові.

Неодноразово Анна Кривута разом із своїми вихованцями виступала перед винниківчанами. Під час святкування 20-ої річниці Дня Конституції України її дитячі колективи презентували мешканцям і гостям міста частину свого творчого доробку, зокрема авторські пісні Анни Кривути «Прапор держави», «Очі волошкові», «Привітальна». Їхні виступи сприймали з вдячністю та захопленням.


Виступають вихованці Анни Кривути


Анна Кривута (крайня праворуч) з Наталією Вінярською та Зоряною Корчовською виконує написану нею відому пісню «Очі волошкові»

«Зараз літні канікули, – розповіла Анна Кривута, – але мої вихованці – невгамовні, а також мають дуже активних батьків, які хочуть, щоб діти виступали й ділилися своїми пісенними здобутками. У Винниках ми виступили після перемоги на фестивалі в Одесі, тому сповнені сил і запалу. У вашому місті творча атмосфера, знаю багатьох винниківських музикантів, наприклад, відомого композитора Олександра Албула. Винники – це гарне співоче місто. Ми з радістю приїдемо з концертами сюди ще не один раз».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: поезія, музика, поетеса. композитор, Анна Кривута, день конституції

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...