Сьогодні відбулось позачергове засідання виконкому ВМР
29.06.2016 19:03

Сьогодні, 29 червня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Було розглянуто лише одне питання: про прийняття на баланс та обслуговування будинків комунальної власності територіальної громади міста Винники.

Члени виконкому позитивно вирішили згадане питання (отож, на баланс і обслуговування прийнято нежитлове приміщення загальною площею 110,2 м2 за адресою: м.Винники, вулиця Шевченка, 2. Його ринкова вартість – 817133 гривні. Це – приміщення дитячої бібліотеки. Також на баланс і обслуговування прийнято приміщення пошти (вулиця Галицька, 9, його ринкова вартість – 1137882 гривні).

«У нас виникла ситуація, коли треба було ремонтувати дитячу бібліотеку, а вона на балансі територіальної громади Винник не перебуває, - коментує результати позачергового виконкому міський голова Винник Володимир Квурт. – Така ж ситуація трапилася з приміщенням пошти. Адже за законом у цих приміщеннях ми не маємо права нічого робити: ні добудовувати їх, ні ремонтувати. У мене лише виникає питання, як можна було приватизувати частину приміщень будинку на вулиці Галицькій, 9? Але це було зроблено!»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: виконком, міська рада, комунальна власність


Читайте також:
Коментарі
avatar